Szkoła Języków Obcych LONDONER współpracuje tylko z najlepszymi, doświadczonymi i sprawdzonymi lektorami - absolwentami wyższych studiów neofilologicznych oraz wieloletnimi praktykami w nauczaniu języka angielskiego. Masz dość nudnych i monotonnych lekcji? Odnosisz wrażenie,
że stoisz w miejscu?
Z nami odkryjesz, że można uczyć się z pasją, charyzmą i zaangażowaniem. LONDONER to przyjazna atmosfera, ciekawi ludzie, efekty
w nauczaniu!
teddy eddy
Już od 11 lat, jako nauczyciel i lektor języka angielskiego, dzielę się swoją wiedzą z uczniami w każdym wieku. Możliwość pracy z różnymi grupami wiekowymi jest dla mnie niezwykle ważna z perspektywy lektora i metodyka Szkoły. Jestem absolwentką filologii angielskiej, nauczycielem mianowanym oraz egzaminatorem maturalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Posiadam również uprawnienia egzaminatora Pearson Tests of English, a także jestem certyfikowanym metodykiem PASE (Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych). W wolnym czasie stawiam na rozwój osobisty - biorę udział w kursach, konferencjach i szkoleniach, wierząc, że nieustanny rozwój jest wyrazem profesjonalizmu i szacunku dla słuchacza. By odpocząć - gotuję i odkrywam nowe, urokliwe zakątki kraju.
teddy eddy
Nieprzerwanie od 11 lat jestem lektorem i nauczycielem języka angielskiego. Na przestrzeni lat pracowałem w szkołach publicznych, niepublicznych i renomowanych szkołach językowych. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka angielskiego oraz Pearson Tests of English. Ponadto, jestem certyfikowanym metodykiem PASE. We sierpniu 2011 roku założyłem wraz z żoną Szkołę Języków Obcych LONDONER. Od pięciu lat jest ona dla nas miejscem, gdzie możemy realizować swoją pasję, powołanie i misję – uczyć angielskiego lepiej, ciekawiej i skuteczniej. Słowem - tak jak powinno uczyć się języka obcego w XXI wieku. Moim największym atutem jest elastyczność. Jednakże najlepiej czuję się pracując z młodzieżą i dorosłymi, przygotowując do egzaminów językowych oraz prowadząc kursy specjalistyczne: Business English oraz English for Specific Purposes.
teddy eddy
Jestem nauczycielem mianowanym oraz absolwentką filologii angielskiej. Od 7 lat jako nauczyciel i lektor języka angielskiego pracuję z najmłodszymi, młodzieżą gimnazjalną, licealistami oraz dorosłymi słuchaczami. Nauczanie jest moją pasją, którą rozwijam poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach. W wolnych chwilach relaksuję się, jeżdżąc na rowerze lub czytając dobrą książkę.
teddy eddy
Jestem magistrem filologii angielskiej i od ponad jedenastu lat pracuję jako nauczyciel, lektor i wychowawca. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz przygotowywaniu do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego. W swojej pracy staram się poszukiwać nowych, ciekawych metod aktywizujących uczniów oraz stale wzbogacać i doskonalić swój warsztat pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek i to im staram się poświęcić większość wolnego czasu.
teddy eddy
Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się 7 lat temu, gdy podjęłam studia na kierunku filologia angielska. Obecnie jestem nauczycielem kontraktowym i od 2 lat pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi. Odpowiednie metody nauczania i zmotywowani słuchacze dają niesamowite efekty, dlatego też nieustannie staram się wzbogacać swój warsztat pracy o nowe, ciekawe materiały wykorzystywane podczas zajęć. W wolnych chwilach jeżdżę rowerem lub relaksuję się oglądając dobry film.